Передзвоніть мені

Якість інгредієнтів

Курятина

Ми використовуємо лише перевірені курячі напівфабрикати з білого м’яса та свіже куряче філе зі стандартами якості та дотриманням температурних режимів. Хрустка паніровка виготовлена на основі пшеничного та кукурудзяно-пшеничного борошна з додаванням спецій.

Риба

Вся рибна продукція, що наявна в нашому меню сертифікована. Котлета для нашого фірмового “Фіш бургеру” особливої форми - квадратної, а в складі якої м’ясо кальмара. Хрустка паніровка з борошна вищого гатунку зберігає м’ясо соковитим та додає особливий ніжний смак.

Свинина

Справжній м’ясний смак - це свинна котлета для нашого унікального “Happy Мейсона”. Для приготування якої використовуюється відібране м’ясо та додаткові інгрідієнти ( сухарики, цибуля) для створення домашнього смаку. Кожна партія свинних котлет проходить строгий контроль , де перевіряється склад, вміст, форма та смак.

Булочки

М’яка та завжди свіжа - так, це наша булочка. Саме такою її робить пшеничне борошно вищого сорту, а особливості їй додає кунжут. Особливістю нашої булочки є місткість цукру, який не тільки додає їй особливий солодкуватий смак, а дозволяє зарум'янити бургери за допомогою карамелізації цукру.

Картопля

Похрумтимо про картоплю? Для її приготування використовуються відібрані сорти, що відповідають стандартам меню. Обсмаження картоплі відбувається при температурі 168 оС, тільки у 100% соняшниковій олії, якість якої постійно перевіряється та контролюється.

Овочі

Свіжі овочі в наших стравах - це Щоденні поставки

Кава

OZZY coffee – це кава, що обсмажується в Чернівцях і саме для Вас за нашим власним рецептом. СКЛАД: 70% арабіки, 30% робусти, зерна походять з Бразилії, Індії та Сальвадору. OZZY coffee готується у високоякісних кавових машинах, що дозволяють контролювати та регулювати якість напою.

Морозиво

Для при готування улюбленого морозива для наших шейків та десертів ми використовуємо молочну суміш, що виготовляється з натурального відібраного молока.