Передзвоніть мені

Про Нас

OZZY fast food – це молода та прогресивна мережа закладів швидкого харчування на західній Україні.

OZZY fast food – вперше відкрив свої двері в заклад у серпні 2013р. Сьогодні мережа налічує 3 функціонуючі заклади в м. Чернівці та 1 заклад в туристичному серці України – м. Львів.

Ми щодня працюємо для задоволення наших відвідувачів. Наша основна мета – 100% наших гостей. В роботі ми дотримуємось основних принципів: якість, культура обслуговування, чистота, доступність цін. Що ж забезпечує нашим гостям задоволення при відвідуванні закладів OZZY?

Широкий вибір і чудовий смак продукції, чистота закладу, а також якість і культура обслуговування відвідувачів. Нашим головним секретом є Гостинність.

Саме тому наразі мережа закладів OZZY fast food є найбільш відвідуваною в м.Чернівці. Щодня ми обслуговуємо біля 5000 клієнтів. Щодня для Вас працює команда у складі з понад 150 людей.

Наша ціль – стати найбільшою мережею ресторанів в Україні.

Блог

  1. 1
  2. 2

Наші ресторани

Фото Та Відео

Хочу співпрацювати

OZZY fast food – це молода та прогресивна мережа закладів швидкого харчування на західній Україні. Заклад OZZY fast food – вперше відкрив свої двері в заклад у серпні 2013р. Сьогодні наша мережа налічує. 3 заклади в м. Чернівці, і зовсім скоро ви зможете завітати в заклад нашої мережі у м. Львів. Ми щодня працюємо для задоволення наших відвідувачів.