Кодекс честі 

  1. Сховай револьвер і переведи бабусю через вулицю. Поважайте сімейні цінності.

Гангстери з ранніх років вчать підростаюче покоління дотримуватися рамок, поважати ієрархію, вік і стать людини.

  1. Чому гангстери в газетах завжди такі старі? Любіть те, чим займаєтеся, і у вашому житті не буде «робочих днів».

Якщо поглянути на учасників мафії, то старі бандити зустрічаються не тільки в мафіозній верхівці, а й серед пересічних «трудяг». А все тому, що їм подобається їхня справа. Ви може запропонувати старому злодієві мільярд доларів, але він відмовиться, а потім спробує його у вас вкрасти. Він живе і дихає цією справою.

  1. Гангстери не пишуть записок. Відточуйте пам’ять.

Дзвінки дівчатам з кабаре, маленькі чорні блокноти, листування Telegram? Все це прокурори можуть використовувати проти гангстера. Якщо і пишете щось, то кожне слово має бути продумане, немов ви пишете на першу смугу журналу Time.

  1. Троє збережуть секрет, якщо двоє з них мертві. Жорстка правда життя.

Довіра надзвичайно важлива в світі мафії. У світі бізнесу вона настільки ж значима. Ви володієте величезною силою, якщо вам довіряють. А якщо ви об’єднаєтеся з одним або двома людьми, яким зможете довіритися? Це вже успіх.

  1. Слово гангстера – золото. Той, хто досягає найвищого рівня довіри, неминуче стикається з процвітанням.

Коментарі зайві.

  1. Перетворюйте сміття в золото. «Винюхуйте» можливості.

Подивіться на те, повз що всі інші проходять. Ви можете побачити потенціал і стати одним з тих, хто бачить більше і далі. Пам’ятайте, що можливості є скрізь. Мафія тим і славиться, що всюди знаходить спосіб заробити і робить все швидко.

  1. Вистріли в ціль або в себе. Поважайте субординацію.

Ієрархія допомагає співробітникам пам’ятати, кого треба слухати. А лідери не забувають, що відповідальні за розпорядження, які дають. Все це, так би мовити, допомагає поїзду приходити за розкладом.

  1. Менше базікайте.

Спочатку тричі подумай, а потім промовч. Чим менше ви розмовляєте, тим більше шанс, що вас почують, коли ви все ж візьмете слово. Істинний мафіозі не розкидається словами і веде себе гідно навіть в провокаційних ситуаціях.

  1. Ставайте посередником у суперечках і навчайтесь мистецтву компромісу.

Гарантуйте кожній людині у вашій організації справедливість і об’єктивність. Уявіть світ, в якому люди сідають за стіл, обговорюють проблеми і в той же день вирішують їх. Це і є світ мафії.

P.S ми відправляємось в гангстерське Чикаго 20-х років.