1. Ескімоси відзначають Новий рік з приходом першого снігу.
 2. Новий рік на Кубі називається Днем Королів.
 3. У Греції глава сім’ї в новорічну ніч на вулиці об стіну будинку розбиває плід граната. Удачу обіцяють, якщо зерна розлетілися в різні боки .
 4. В Італії існує незвичайна традиція: викидати з вікон у новорічну ніч старі речі. Це може бути як одяг і посуд, так і меблі. Вважається, що чим більше старих речей буде викинуто в новорічну ніч, тим більше багатства і удачі принесе Новий рік.
 5. Під Новий рік в Тибеті всі печуть пиріжки і роздають їх перехожим. Вважається, що багатство в новому році безпосередньо залежить від кількості розданих пиріжків.
 6. У 1843 році в Лондоні була надрукована перша новорічна листівка – так з’явилася традиція обмінюватися вітальними листівками на Новий рік.
 7. Ялинкові кулі придумали в Німеччині (регіон Саксонія). До XIX століття всі кульки були виключно ручної роботи. Пізніше на фабриках по виробництву іграшок крім куль робили кольорові картонні фігурки, шишки і горіхи.
 8. Сніговик з’явився близько 200 років тому і відразу у тому вигляді, в якому ми звикли бачити його сьогодні: з відром і морквою.
 9. У Бразилії головну новорічну ялинку встановлюють прямо на воду. Вона має колосальну довжину 85 метрів. Це відповідає 28-поверхового житлового будинку. Дерево штучне.
 10. У Португалії спорудили найбільшу в світі ялинкову іграшку – куля заввишки приблизно в 10 метрів.
 11. В окремих районах Шотландії на свято влаштовують ходу із смолоскипами, їх підпалюють і катають по мостах бочки з дьогтем: так видворяють рік, що минає.
 12. Опівночі у Болгарії заведено  гасити світло і не включати його 3 хвилини. За цей час можна подарувати свій поцілунок кому завгодно.