В грудні з’явиться НОВИНКА – OZZY coffee, яка створена за нашим власним рецептом у м. Чернівці.

OZZY coffee – зерна темного обсмаження зі складом 70% робусти та 30% арабіки.

Ми впевнені, що в кожній зернинці, в кожній чашці є своя ідея. Саме тому, в ozzy coffee ми вклали: тепло, доброту, турботу – поєднавши простоту смаку та насиченість аромату в одній чашці.

OZZY COFFEE ЦЕ:

№1 Унікальність рецепту

Для створення кави було використано відібраний купаж (Десятки годин було проведено за створенням рецепту. Разом із професіоналами команда OZZY працювала над створенням смаку).

№2 Технологія обсмаження: тут і зараз

Кава обсмажується в Чернівцях саме для нас. Вона проходить складний процес виготовлення за короткий час. Це забезпечує свіжість продукту та високу якість.   Кожне зерно проходить складний процес обсмаження – це найважливіший етап в приготуванні. Дана кава має ТЕМНИЙ РІВЕНЬ ОБСМАЖЕННЯ.  

№3 Контроль якості

Контроль якості відбувається на кожному етапі виробництва: починаючи відбором зерен та закінчуючи фасуванням кави.  На кожному етапі виробництва ми уважно спостерігаємо за створенням кави та перевіряємо її на відповідність стандартам.

№4 Висока якість приготування

OZZY coffee готується у високоякісних кавових машинах Franke Spectra (революційні машини суперавтомати), що дозволяють контролювати та регулювати якість напою.

№ 5 Простота смаку

OZZY coffee – це тепло, доброта  та турбота, яку ми вкладаємо у створення кави для кожного клієнта.

P.s розмір кави: три види кави – st, 2st, ХХl